Терморегулятор вилочний

Терморегулятор вилочний
20.04.2021
Терморегулятор вилочний
Доброго дня, друзі, у нас чудова новина, компанія запускає в продаж панелі з терморегулятором.
Ви і ми довго чекали цієї розробки, тепер панелі виробництва «Квантум Електрик», зможуть працювати не лише по внутрішній температурі, а й по температурі повітря приміщення.
«Терморегулятор розеточний EF16P» - це компактний універсальний одноканальний електронний мікропроцесорний терморегулятор з функцією клімат-контролю, вбудований у корпус вилки, призначений для ефективного та зручного управління роботою опалювального приладу потужністю до 400 Вт.  
Електрона схема терморегуляторна надійна, безпечна та екологічна – електронний ключ виконано на симісторі, без контактних реле, електролітних конденсаторів та інших елементів з коротким терміном служби, застосовується високотемпературна пайка без свинцю (RjHS). Плата має запобіжники від короткого замикання на обох контактах, має захист від перенапруги до 380 В та короткочасних викидів високої напруги.
Терморегулятор має 3 основі режими роботи :
Режим «Антизамерзання». У приміщенні підтримується температура повітря +5 °С .
Режим «Економ». У приміщенні підтримується +18 °С.
Режим «Комфорт». У приміщенні підтримується температура повітря +22 °С. Температуру режиму «Комфорт» можна під лаштувати в межах від +21 °С до + 25 °С .
    Панелі виробництва «Квантум Електрик» споживають лише – 0,380 кВт за годину , на площу до 12 м2, без терморегулятора панель працює від 10 до 16 годин на добу, в залежності від температури повітря на вулиці. Тепер ви зможете самостійно регулювати температуру в приміщенні та споживання електроенергії.