Новости

Новости
06.11.2020
Друзья, рады сообщить, что у нас появился партнер в Одессе - "Pro Тепло"!  Который находится по адресу : Одесса, улица Ак. Вильямса 1в, ТЦ "Decor House",
магазин "Pro Тепло" (41).
тел. +380979386963
тел. +380487430440
В данном магазине вы сможете ближе познакомится с нашей продукцией, и посмотреть, как она работает, получить качественную консультацию и приобрести панель «Квантум Электрик».
Спасибо всем, кто остается с нами и поддерживает!
25.08.2020
Добрий день, друзі!
Ми не одноразово наголошували, що кераміко-вуглецеві панелі «Квантум Електрик» не пересушують повітря в приміщенні, вологість зберігається на рівні 60 - 65%%%, і це має позитивний вплив на організм людини. Наведені дані не голослівні, а підтвердженні лабораторним висновком, який зроблено в лабораторії міста Кошице Словаччини ще в 2015 році. Нажаль, більшість виробників обігрівачів, говорять, що їхні прилади теж не пересушують повітря, але для підтвердження своїх слів не надають ніяких підтверджуючих документів – одні слова.
Ми не планували писати текст про дану характеристику, але нам на очі потрапила цікава стаття в якій написано:
« Як показали досліди, гризуни в середовищі з відносною вологістю від 40% до 60% демонструють меншу здатність передавати віруси неінфікованим особинам, ніж це відбувається при низькій або високій вологості.».
22.08.2020
Друзі, вітаємо з головним святом українців – Днем Незалежності України!
Усі великі успіхи нашої держави складаються з успіхів кожного небайдужого українця – як безліч річок і потічків зливаються в могутній Дніпро. Тож давайте з нагоди найважливішого свята України щиро покладатися на успіх наших спільних дій і продовження активної співпраці, яка єднає нас, зміцнює нашу державу.

 
До нагоди свята, даруємо знижку 7% на керамічні опалювальні панелі виробництва «Квантум Електрик».
03.08.2020
Добрий день, друзі, маємо новину, яка стосується кожного українця. З 1 серпня 2020 року буде змінено ціну на електрику 54,6%!!! Спочатку налякали підняттям ціни у 2.2 рази, а потім озвучили 54.6. %, хоча це ніяк не позитив і не гарна новина!!! Підняття ціни на електрику принесе здорожчення всіх товарів, продуктів, послуг!!! Наша компанія не виняток, ми змушені з 15 серпня 2020 року змінити ціну на наші панелі, в сторону здорожчання. Ціна на керамічні панелі не змінювалися з 2016 року, і ми не планували її переглядати, але останні зміни в ціні на електрику змушують нас іти на цей крок. Друзі, клієнти, партнери, ми сподіваємося, що ви з розумінням поставитесь до такої новини.

Добрый день, друзья, есть новость, которая касается каждого украинца. С 1 августа 2020 будет изменено цену на электричество 54,6% !!! Сначала напугали поднятием цены в 2.2 раза, а затем озвучили 54.6. %, хотя это никак не позитив и не хорошая новость !!! Поднятие цены на электричество принесет подорожание всех товаров, продуктов, услуг !!! Наша компания не исключение, мы вынуждены с 15 августа 2020 изменить цену на наши панели, в сторону подорожания. Стоимость на керамические панели не менялась с 2016 года, и мы не планировали её просматривать, но последние изменения в цене на электричество заставляют нас идти на этот шаг. Друзья, клиенты, партнеры, мы надеемся, что вы с пониманием отнесетесь к такой новости.
27.01.2020
Почему инфракрасные приборы безопаснее и эффективнее конвекционных
27.01.2020
Мы сделали выборку нагревательных приборов, не искали специально, взяли какие попались.  Получилось очень интересно, для тех, кто считает, что керамические панели ТМ «Квантум Электрик» дорогие.
24.01.2020
Сравнение характеристик, преимуществ и недостатков керамических систем отопления "Квантум Электрик" и электрических котлов.  
23.01.2020
Компания «Квантум Электрик» является единственным в Украине и мире производителем керамико-углеродных отопительных панелей. Компания успешно работает с 2008 года, но данный товар вышел на рынок в 2015 года, тогда впервые была представлена уникальная по своим характеристикам керамическая панель
23.01.2020
Нам часто задают один и тот же вопрос: Чем мы отличаемся от других керамических панелей и какие у нас преимущества над другими отопительными системами? Давайте разберёмся на простых примерах и сравнениях.